TT Dental

Müügitingimused

Müügitingimused

autor NoobiDoobiDoo

TT DENTAL OÜ(edaspidi Veebipood), registrikood 12266944, asukoht Tallinn 

 1. KAUBA- JA HINNAINFO
  1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel Veebipoes. Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes, ega sisalda kohaletoimetamiskulusid 
  2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest ning käibemaks vastavalt kaubagrupile 20% või 9%. Hinnad kehtivad Eesti piires. 
  3. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 
  4. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 
  5. Tootjapoolse hinnakõikumise puhuks jätab TT Dental OÜ endale õiguse vajadusel hindu korrigeerida. Lisaks jätame endale õiguse teha toodetes tehnilisi muudatusi ja parandusi. 
  6. Kaupade saadavus Veebipoes võib muutuda ette teatamata. Kui tellija on kauba eest tasunud ning TT Dental OÜ’le ei ole võimalik seda tellijale kätte toimetada kauba lõppemise tõttu Veebipoes, on TT Dentalil õigus loobuda müügist ning tagastada tellijale raha tema arvelduskontole 14 päeva jooksul. 
 1. TELLIMUSE VORMISTAMINE
  1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 
  2. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 
  3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 1. TARNE / TRANSPORT
  1. Kaupu saadetakse Eesti piires kliendi poolt valitud sobivasse pakiautomaati või kullerteenusega otse kliendile 
  2. Kauba saatmiskulud kannab ostja. 
  3. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 4-5 kalendripäeva jooksul 
  4. Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha. 
  5. Tellimisel oleva kauba tarneaeg on keskmiselt 2-4 nädalat (täpne aeg täpsustatakse peale tellimuse esitamist). 
  6. Kaubale on võimalik tulla järgi kohapeale (eelneval kokkuleppel)
 1. TAGANEMISÕIGUS / ÜMBERVAHETAMINE
  1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast kauba vastuvõtmist ostja poolt. 
  2. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud tutvumiseks. 
  3. Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on toodet juba kasutanud, näpuga proovinud või avanud pakendi viisil, mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda. 
  4. Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda emaili aadressil info@ttdental.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 
  5. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 
  6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 
  7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel summa ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, v.a transpordi kulud. 
  8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud. 
  9. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
 1. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS
  1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. 
  2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@ttdental.ee või helistada telefonil:+372 58865658. 
  3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 
  4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 
 1. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
  1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi/firma nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.
 2. VAIDLUSTE LAHENDAMINE
  1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@ttdental.ee või helistada telefonil: +372 58865658. 
  2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijakaitseameti koduleheküljel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. 
 1. AUTORI- ja OMANDIÕIGUS
  1. Kõik TT Dental oü Veebilehel toodud kauba kirjeldused, fotod ning muud andmed on autoriõigustega kaitsutud ning nende kopeerimine või muul moel kasutamine ilma TT Dental OÜ nõusolekuta on keelatud. 
  2. TT Dentalil on omandiõigus kaubale seni, kuni kaupade ja transpordi eest on täies ulatuses Küsimuste korral võtke meiega ühendust info@ttdental.ee või helistades +372 58865658