TT Dental

TT Dental

TT Dentali ajalugu

ulatub aastasse 2006. Ettevõtte asutajateks on Dr. Timo Paberit ja Dr. Tarmo Marrandi ning firma on rajatud puhtalt Eesti kapitalile. TT Dental tegeleb kvaliteetsete hambaravimaterjalide vahendamisega ja korraldab koostöös tunnustatud lektoritega koolitusi.

Aja jooksul oleme läbi teinud tuntava arengu ning palju on ka struktuuris muutunud. Esmalt oli tegemist lihtsalt huviga tuua Eestisse materjale, mida toona kohapealt ei olnud võimalik osta. Kuna oleme ise hambaarstid ja omame tänaseks arvestatavat töökogemust oma erialal, oskame ka materjalide ja toodete rägastikus valida välja just kõige sobivamad lahendused. Meie hinnangul on hambaravi teenuste osutamisel edukuse saavutamiseks vaja eelkõige tahet ja valmidust süveneda sellesse, mida teed.

Oleme seadnud eesmärgiks pakkuda personaliseeritud teenust ning pakkuda kollegiaalset tuge. Oleme püüdnud vältida suure hulga tootegruppide müügiõiguste haaramist ja peadpööritavat arengut ning pigem teinud aja jooksul väga hoolika valiku, lähtudes innovatiivsusest ja kvaliteedist, kuid ka isiklikest kogemustest ja kaugtulemustest. Meie eesmärk ei ole lihtsalt toodete hulgimüük ning vahendustegevus vaid me üritame pakkuda kollegidele lisaks uusi teadmisi ja kommunikatsiooni, mis kokkuvõttes pakuvad mõlemapoolset rahulolu ning aitavad luua meeskonnatunnet, mida me meedikutena kõik vähem või rohkem vajame.

Loodame siiralt, et Eesti suudab lähitulevikus astuda jõulise sammu edasi ja asuda iseseisvalt tootma hambaravimaterjale.

Tänaseks oleme saavutanud uue taseme ka oma teenuse osutamise kvaliteedis ja täpsuses. Tahame pakkuda kindlustunnet ning olla Teile tõsiseltvõetavaks partneriks. Loodan, et suudame neid eesmärke jätkuvalt täita ning saavutame üheskoos rohkem!

TT Dentali meeskond

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor.